اخبار حاوی کلید واژه (,)


ارسال دو دستگاه دیگ بخار 25000 پوندی مربوط به شرکت BIO-AGRO کشور ازبکستان

دیگ‌های بخار و آبگرم به عنوان مولدهای بخار، حرارت و نیرو امروزه نقش مهمی را در کلیه صنایع از جمله نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع غذایی، صنایع نساجی، لاستیک و... ایفا می‌کنند.
ماشین‌سازی اراک بعنوان اولین و بزرگترین تولیدکننده دیگ‌های بخار و آبگرم در ایران و خاور میانه است. در راستای توسعه صنایع کشور همزمان با تاسیس ماشین‌سازی در سال 1350، شرکت فعالیت خود را با انتقال تکنولوژی از شرکت Thomson Cochran  انگلستان آغاز کرد و در ادامه با فعالیت مستمر خود تاکنون با افزایش سهم داخل تولید این تجهیزات و بومی‌سازی کامل تکنولوژی آن توانسته است بعنوان یکی از شرکت‌های صاحب دانش فنی و صاحب نام در دنیا مطرح شود.
قبل از تاسیس ماشین‌سازی اراک تمامی نیاز کشور به دیگ‌های بخار، آبگرم و حتی تعمیرات اساسی آن نیز از طریق شرکت‌های خارجی انجام می‌گرفت.قرارداد 2 دستگاه دیگ بخار 25 هزار پوندی جهت صادرات به کشور ازبکستان با شرکت BIO-AGRO منعقد شده است و دیگ‌های بخار با دقت تمام و زمان تحویل بی‌سابقه در ایران و خاورمیانه در کمتر از 15 روز تکمیل و آماده ارسال به کشور ازبکستان شد و این اولین محصول صادراتی در سال 1397 است.
دیگ‌های بخار ساخت ماشین‌سازی اراک با کیفیت بسیار بالا و ارزان‌تر از نمونه‌های مشابه تولیدشده در کشورهای ترکیه و ... هستند. ماشین‌سازی اراک سال‌های گذشته نیز دیگ‌های بخار بسیاری را به کشورهای مختلف صادر کرده است که شامل صادرات به شرکت CEIBUK PRIVATE LIMITED بنگلادش، شرکت الدالی و المزموم الوطنیه سودان، مجتمع تحقیقاتی صبح سعادت عربستان، AZFCO و INTERENERJI - BAKU کشور آذربایجان، سیویکو سوریه، آمیکو - ارس خودرو دیزل بلاروس و شرکت‌های مختلف کشورهای افعانستان، کویت، امارات، عمان، عراق، ترکیه و ترکمنستان می‌شود.

١٢:٣٩  / دوشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٧  / شماره خبر: ٧٣  / تعداد نمایش: 6289