در راستای تکمیل و تحویل یکی از پروژه های مهم صنعتی کشور؛

بازدید استاندار مرکزی و تیم اقتصادی استان از شرکت ماشین سازی اراک

به گزارش روابط عمومی و صنعتی ماشین سازی اراک، روز سه شنبه مورخ هشتم اسفندماه سال جاری دکتر مخلص الائمه استاندار مرکزی به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی از شرکت ماشین سازی اراک بازدید نمودند.

در این بازدید استاندار و تیم همراه در جریان ساخت یکی از پروژه های صنعتی کشور که به دست توانمند کارگران ماشین سازی، صنعتِ صنعت ساز ساخته شده است، قرار گرفتند.

در جلسه ای که در حاشیه این بازدید و با حضور مدیران ماشین سازی اراک برگزار شد دکتر مخلص الائمه گفت: امیدواریم با تلاش مضاعف مدیران شرکت شاهد رشد و شکوفائی هرچه بیشتر ماشین سازی اراک به عنوان نماد توسعه و پیشرفت صنعت استان و کشور باشیم و در این راستا مدیران دستگاه های مرتبط حمایت های همه جانبه از این مجموعه را خواهند داشت.

در ادامه این نشست مدیرعامل شرکت ماشین سازی اراک ضمن بیان توانمندی های این مجموعه مادرتخصصی جهت انجام پروژه های مختلف ملی، به تشریح شرایط موجود و وضعیت فعلی شرکت پرداخت و راههای تعامل و همکاری های مشترک جهت رفع موانع پیش روی شرکت و استفاده از ظرفیتهای آن مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

٠٨:٥٠  / چهارشنبه ٩ اسفند ١٤٠٢  / شماره خبر: ٢٣٧  / تعداد نمایش: 2862