در راستای انعکاس دستاوردهای انقلاب

روحانیون و ائمه جماعات مساجد فعال و خطباء شهر اراک از ماشین سازی اراک بازدید کردند

به گزارش روابط عمومی و صنعتی ماشین سازی اراک روز دوشنبه مورخ بیست و دوم آبانماه سال تعدادی از روحانیون و ائمه جماعات مساجد فعال و خطباء شهر اراک از شرکت ماشین سازی اراک بازدید کردند. در حاشیه این بازدید رضا سرائی مدیر عامل شرکت ماشین سازی اراک در ابتدا به معرفی توانمندی و ظرفیت پیمانکاری ماشین سازی اراک در پروژه های بزرگ پرداخت و عنوان نمود: ماشین سازی اراک با توجه به رتبه های سطح یک پیمانکاری در تمامی رشته ها توانایی انجام پروژه های بزرگ را دارد و تا به حال تجهیزاتی خاصی که مورد نیاز کشور بوده است و بعضاً وارداتی بوده با هدف جلوگیری از خروج ارز با دستان پرتوان مهندسان و کارگران این کارخانه ساخته شده و در حال ساخت می باشد و انتظار می رود که در امور عمرانی استان مرکزی از توانمندی های ماشین سازی اراک بیشتر استفاده شود. سپس هر یک از روحانیون دیدگاههای خود را در خصوص حضور در ماشین سازی عنوان کردند. حجت الاسلام علی بیگی دبیر مجمع نخبگان دانشگاهی حوزوی استان مرکزی، بازدید روحانیون از صنایع استان را اینگونه تشریح کرد: با توجه به اینکه روحانیت در جامعه مورد پرسش مردم هستند لذا در جهت ارتقاء سطح آگهی روحانیون، برنامه ای تخت عنوان آگاهی بخشیدن روحانیت نسبت به چگونگی دستاوردهای نظام به ویژه در صنایع استان قدم برداشتند که شروع آن بازدید از شرکت دانش بنیان و مادر تخصصی ماشین سازی اراک بوده است.

سرائی مدیرعامل ماشین سازی اراک در ادامه گفت: روحانیت در کنار مهندسان و صنعتگران زحمتکش می توانند نقش بسیار خوبی در انعکاس پیشرفت های حاصل در صنایع ماشین سازی اراک و موانع و مشکلاتی که بر سر راه تولید می باشد ایفا کنند.
در پایان ،روحانیون، مبلغین، ائمه جماعات مساجد فعال و خطباء شهر اراک از قسمتهای مختلف ماشین سازی اراک بازدید و از نزدیک با روند تولیدات کارخانه آشنا شدند.

١٦:٣٧  / سه شنبه ٢٤ آبان ١٤٠٢  / شماره خبر: ٢٢١  / تعداد نمایش: 3468