برنده شدن ماشین سازی اراک درمناقصه های؛

تامین تجهیزات جهت ارتقای شرکت پالایش نفت اصفهان ، ساخت مخزن کروی پتروشیمی بندر امام، تامین فلنج توسعه میدان آزادگان جنوبی و اجرای زیرسازی محور چمخاله-رودسر و ساخت پل سلمانرود

به گزارش روابط عمومی و صنعتی ماشین سازی اراک؛ بر اساس ابلاغیه شماره ۶۵۹۱۸/۴۸/۱۴۰۲/ د مورخ ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ شرکت طراحی و ساختمان نفت ODCC ، شرکت ماشین سازی اراک برنده مناقصه & internals for RFCC  Critical Tower (تامین مواد و تجهیزات جهت ارتقای پالایشگاه نفت اصفهان) پروژه پتروپالایش اصفهان شده است. مبلغ قرارداد ۱۵،۲۷۵،۰۰۰ یورو ( معادل ۶،۱۰۰،۱۴۸ میلیون ریال) می باشد که با نرخ هر یورو ۳۹۹،۳۵۵ ریال تبدیل شده است. لازم به ذکر است مدت اجرای آن ۳۰ ماهه می باشد.

شایان ذکر است طراحی و ساخت یک دستگاه مخزن کروی شرکت پتروشیمی بندرامام به مبلغ ۱،۳۱۳،۲۳۷ میلیون ریال ، قرارداد اجرای زیرسازی محور چمخاله- رودسر و ساخت پل سلمانرود به مبلغ ۲،۴۸۹،۶۶۳ میلیون ریال و تامین فلنج طرح توسعه میدان آزادگان جنوبی به مبلغ ۳،۰۴۰،۰۰۰ یورو و معادل ۱،۲۵۳،۶۵۳ میلیون ریال از جمله دیگر قرارداد های منعقد شده با شرکت ماشین سازی اراک در یک ماه اخیر می باشد.

ضمن تبریک به همه کارکنان و هیأت مدیره شرکت امید است در سایه عنایات الهی و با تکیه بر همفکری، همکاری و همدلی در تحقق اهداف راهبردی و توسعه و تعالی پایدار، برگ زرین و درخشانی دیگر در کارنامه افتخارات ماشین سازی اراک رقم زده شود.

 

١١:٣٣  / پنج شنبه ٣٠ شهريور ١٤٠٢  / شماره خبر: ٢١١  / تعداد نمایش: 2892