با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس

طی مراسمی خانواده های شهدای ماشین سازی اراک تکریم شدند.

به گزارش روابط عمومی و صنعتی ماشین سازی اراک مراسم تجلیل از خانواده های شهدای ماشین سازی اراک روز شنبه ۲۵ فروردین ماه  با حضور مدیرعامل ، مدیران عامل گروه های تولیدی و تعدادی ازمدیران ماشین سازی اراک برگزار گردید.
در این مراسم رضا سرائی مدیرعامل ماشین سازی اراک ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و به ویژه شهدای ماشین سازی اراک عنوان کرد: باعث افتخار است که امروز میزبان خانواده معزز شهدا هستیم و خدمت به شهدا و خانواده های ایشان را از افتخارات خود می دانیم.

وی گفت: ماشین سازی اراک در هشت سال دفاع مقدس با پشتیبانی فنی و ساخت تجهیزات مورد نیاز نیروهای مسلح خدمات بسیار ارزنده ای به کشور عزیزمان داشته است و آمار غرور آفرین مدافعان جبهه و جنگ در شرکت ماشین سازی اراک حاکی از آن است که این شرکت، وجود پرفیض ۴۴ شهید گلگون کفن، ۱۶۳ جانباز سرافراز، ۴۸۹ رزمنده دلاور و نستوه و ۱۴ آزاده قهرمان را در کارنامه درخشان فعالیت‌های خود دارد.

در ادامه اظهار نمود: پس از پایان هشت سال دفاع مقدس رسالت ماشین سازی اراک بر مبنای توسعه ی سریع صنعت سنگین در حیطه محصولات شاخص و استراتژیک شکل جدیدی به خود گرفت و با بازسازی و ترمیم صنعت کشور با محوریت صنایع نفت، گاز،  پالایش و پتروشیمی باعث افتخارات عدیده‌ای در این دوره شد و به خود می بالد که با وجود شرایط تحریم های ظالمانه توانسته قابلیت ها و توانمندی های خود را با بومی سازی محصولات استراتژیک نشان دهد.

دکتر سرائی بیان نمودند: خواست ما این است که ماشین سازی اراک با همت و تلاش کارکنان فهیم خود دوباره به نقطه اوج خود برگردد و در مسیر خودشکوفایی کشور نقش خودش را به عنوان شرکتی که صنعتِ صنعت ساز است، بخوبی ایفا کند.

گپ و گقتگوی مدیرعامل با خانواده های شهدا، خبر گرفتن از حال و احوال آنان از  دیگر برنامه های این مراسم بود که به مناسبت ماه مبارک رمضان با ضیافت افطاری همراه بود.

گفتنی است قبل از ضیافت افطاری و مراسم تجلیل از خانواده های معزز شهدا، مدیر عامل شرکت با فرزندان شاهد شاغل در شرکت،  جلسه ای در محل اتاق کنفرانس شرکت برگزار کردند در این دیدار که در فضایی کاملاً صمیمی برقرار شد، هر یک از مدعوین به ارائه مسائل و نقطه نظرات خود پرداختند.
٢٠:١٠  / دوشنبه ٢٨ فروردين ١٤٠٢  / شماره خبر: ١٩٤  / تعداد نمایش: 4173