حضور ماشین سازی اراک در؛

سیزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت نفت خوزستان

نمایشگاه تخصصی صنعت نفت خوزستان، مشهور به نمایشگاه نفت اهواز، یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های حوزه ساخت تجهیزات صنعت نفت در کشور محسوب می‌شود. این نمایشگاه هر ساله، با محوریت شرکت ملی مناطق نفت‌‎خیز جنوب، با همکاری شرکت نفت و گاز اروندان و شرکت ملی حفاری ایران، توسط شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی خوزستان برگزار می‌گردد و نظر به اهمیت حمایت از سازندگان ایرانی، در چند سال اخیر، محور اصلی این نمایشگاه، کالای ساخت داخل بوده است و بسیاری از سازندگان داخلی، با استفاده از این فرصت، می توانند محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل، به صنعت نفت ایران و فعالین این حوزه، معرفی نمایند.
سیزدهمین دوره این رویداد عظیم که در سال تولید، دانش بُنیان، اشتغال آفرین و با شعار «ایرانِ قوی، نفتِ دانش‌بنیان و تکمیل زنجیره ارزش» در تاریخ 17 لغایت 21 بهمن ماه سال جاری با حضور 271 شرکت از 16 استان کشور برگزار شد، شرکت‌های سازنده تجهیزات صنایع نفتی و شرکت های دانش بنیان به نمایش آخرین دستاوردهای خود پرداختند. در این نمایشگاه ۱۰۷ شرکت دانش بنیان حضور فعال داشتند که نسبت به نمایشگاه دوازدهم صنعت نفت خوزستان ۲ برابر بودند.
به گزارش روابط عمومی و صنعتی ماشین سازی اراک، شرکت مادرتخصصی و دانش بنیان ماشین سازی اراک با داشتن نیم قرن تجربه در طراحی و ساخت تجهیزات صنعت نفت و با هدف معرفی نوین ترین تولیدات و پیشرفتهای خود در این حوزه، برقراری و ارتباط رو در رو با مشتریان وکارفرمایان وآشنایی بازدیدکنندگان با آخرین دستاوردهای عرضه شده در این بخش، در این نمایشگاه حضوری قدرتمند و تاثیرگذار داشت.
واحد بازاریابی و فروش گروههای تولیدی "متالورژی" و "ماشین و مونتاژ" ماشین سازی اراک با حضور در غرفه مستقر در سالن کارون، پاسخگوی مدعوین و بازدیدکنندگان محترم و میزبان مسئولان و مدیران و دست اندرکاران صنعت نفت و حفاری در غرفه بودند که در همین راستا مذاکرات مثبت و سازنده ای انجام شد.
از جمله رویدادهای مهم نمایشگاه صنعت نفت خوزستان امضای قرارداد شرکت ماشین سازی اراک با شرکت ملی نفت خیز جنوب برای ساخت 200 دستگاه Gate Valve می باشد.
شایان ذکر است شرکت ماشین سازی اراک با بیش از 50 سال تجربه در صنعت سنگین و زیرساخت و خدمات فنی-مهندسی و به عنوان یک شرکت پیشرو همواره نقش مهمی در توسعه توانمندی صنایع کشور بخصوص صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و پالایش و همچنین انتقال فن آوری های نوین داشته است.
با کلیک روی تور مجازی به بازدید مجازی غرفه ماشین سازی اراک در نمایشگاه صنعت نفت خوزستان بروید.
تور مجازی١٦:٢٣  / دوشنبه ٢٤ بهمن ١٤٠١  / شماره خبر: ١٩٠  / تعداد نمایش: 4781