در جهت توسعه ساخت داخل؛

همکاری مشترک ماشین سازی اراک و ذوب آهن اصفهان

مدیران عامل ذوب آهن اصفهان و ماشین سازی اراک با هدف توسعه تعامل و همکاری این دو مجتمع عظیم صنعتی کشور برای ساخت قطعات و تجهیزات، دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی و صنعتی ماشین سازی اراک، روز پنج شنبه مورخ ۲۰ بهمن ماه سال جاری رضا سرائی مدیرعامل ماشین سازی اراک و مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در محل ساختمان فروش ذوب آهن با هدف توسعه تعامل و همکاری این دو مجتمع عظیم صنعتی کشور، دیدار و گفتگو کردند .
رضا سرائی مدیرعامل ماشین سازی اراک در این دیدار گفت: این دو مجموعه بزرگ با توجه به ظرفیت های صنعتی ، قادر خواهند بود با همکاری و هم افزایی، در جهت ساخت تجهیزات صنعتی مورد نیاز حوزه های مختلف کشور ، دستاوردهای بزرگی حاصل کنند.
وی افزود: ماشین سازی اراک و ذوب آهن اصفهان همچنین می توانند به صورت مشترک در بازارهای صادراتی کشورهای همسایه و منطقه حضور فعال داشته باشند که در این راستا باید روش ها و راهکارهای مشترک را بررسی و تعریف کنیم.
مهدی کوهی مدیر عامل ذوب آهن اصفهان نیز گفت : ذوب آهن اصفهان و ماشین سازی اراک دو مجتمع توانمند در امر ساخت قطعات و تجهیزات هستند که توسعه همکاری آنها برکات بسیاری برای صنعت کشور دارد.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان افزود : درراستای منویات مقام معظم رهبری ، در ایام دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی ، برای همکاری مشترک با شرکت ماشین سازی اراک توافق لازم صورت گرفت .
وی با بیان اینکه در آینده نزدیک در خصوص انعقاد قرارداد و برنامه های اجرایی تصمیم گیری می شود، افزود : این همکاری در خصوص توسعه ساخت داخل ، قطعه سازی برای صنعت کشور، صدور خدمات فنی و مهندسی و دیگر همکاری هایی است که می تواند موجب افزایش ظرفیت ساخت و هم افزایی گردد.

١٣:٠٤  / دوشنبه ٢٤ بهمن ١٤٠١  / شماره خبر: ١٨٩  / تعداد نمایش: 4357