بازدید مدیر کل دفتر تخصصی ارزیابی انطباق انرژی و محیط زیست سازمان ملی استاندارد ایران

از ماشین سازی اراک

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان مرکزی، گازر، مدیر کل دفتر تخصصی ارزیابی انطباق انرژی و محیط زیست سازمان ملی استاندارد ایران، میرنظامی مدیر کل استاندارد استان و هیئت همراه ایشان از واحد تولیدی ماشین سازی اراک بازدید کردند.
گازر در دیدار با مدیر عامل و کارکنان این شرکت، با تاکید بر فعالیت واحدهای تولیدی کشور در زمینه صادرات گفت: استاندارد زبان مشترک در دنیا جهت تجارت می‌باشد و با توجه به فعالیت ماشین سازی اراک در حیطه و چارچوب استاندارد، این مجموعه قابلیت رقابت با تولید کنندگان بین المللی را دارد.
وی تصریح کرد: رسالت استاندارد، کمک و ارائه رهنمود به واحدهای تولیدی در راستای سهولت تولید و صادرات در عین حفظ کیفیت می‌باشد و واحد تولیدی ماشین سازی با تولید محصولات منحصر به فرد می‌تواند سهم بسزایی از بازارهای جهانی را در اختیار بگیرد.
در ادامه، میرنظامی مدیر کل استاندارد استان، با اشاره به اهمیت حرکت در زمینه رشد اقتصادی کشور، از فعالیت و زحمات کارکنان این مجموعه قدردانی کرد و افزود: واحد تولیدی ماشین سازی علاوه بر فعالیت در حوزه اقتصادی یک واحد صنعت ساز محسوب می‌شود.
سرائی، مدیر عامل ماشین سازی اراک نیز ضمن تشریح فعالیت‌های این واحد تولیدی در به گردش درآوردن چرخ صنایع مهم و حیاتی کشور بیان کرد: امروزه ده‌ها شرکت خصوصی و دولتی از محصولات شرکت ماشین سازی در عرصه تولید استفاده می‌کنند.
در پایان، هیات ارزیابی از بخش‌های مختلف این واحد تولیدی بازدید به عمل آوردند

١٧:١٤  / سه شنبه ٢٨ آبان ١٤٠٢  / شماره خبر: ٢٢٢  / تعداد نمایش: 652