شرکت پایساز

شركت پايساز با هدف فعالیت در زمینه‌های طراحی، ساخت و نصب تجهیزات فلزی سنگین برای صنایع فلزی نفت، گاز و پتروشیمی با نام اوليه شركت سهامي استورك و ركسپور ايران در سال 1346 تاسیس و بعداً با مالکیت و مدیریت شرکت چیودای ژاپن به صورت سهامی خاص به بهربرداری رسید. در تير ماه 1350 به شركت سهامي خاص طرح و مهندسي پايساز تغيير نام يافت و در دي ماه سال 1363 نام شركت سهامي خاص طرح و مهندسي پايساز به شركت دماتاب تغيير و سپس به شهيد سلطاني (سهامي خاص) و در نهایت در تاريخ 21/4/1371 از شهيد سلطاني به پايساز تغيير يافت.

این شرکت در حال حاضر از شرکت های تابعه شرکت ماشین سازی اراک می باشد. مركز اصلي شركت در تهران و كارخانه آن دراهواز واقع است.مأموريت شرکت پایساز به عنوان شرکت تولیدی معتبر عبارت ‌است از ارائه خدمات متنوع مورد نياز اجراي پروژه ها اعم از مطالعات اوليه، مشاوره و مهندسي، مديريت، تامين و اجرا به روشهاي مختلف تا سطح تحويل در حوزه هاي نفت، گاز، پتروشيمي، نيروگاهي و صنايع شيميايي در بازارهاي داخلي و بين المللي.

 کارخانه این شرکت در زمینی به مساحت 151111 متر مربع بنا شده و دارای 5 سالن ساخت، تولید و مونتاژ میباشد که بعلت نزدیکی به مراکز و صنایع نفت و گاز، پتروشیمی و فولاد و همچنین همجواری با مراکز صنعتی کشورهای حاشیه خلیج فارس و بنادر و امکانات حمل و نقل دریایی از اهمیت ویژهای برخوردار است.

تولیدات مخازن تحت فشار : اين مخازن در اشكال استوانه اي , كروي ,‌راكتورها , برجها ,‌سيكلونها , فيلترها , جداكننده ها و قطره گيرها و ... مطابق استاندارد بين المللي JIS,DIN,BS,ASME و ... با ظرفيت توليد ساليانه 1000 تن ساخته ميشود. مخازن ذخيره اي : مخازن ذخيره در دو نوع سقف ثابت و سقف شناور جهت ذخيره سازي و يا پروسس سيالات مطابق با استاندارد سری API با ظرفيت توليد ساليانه 2000 تن ساخته ميشود مبدلهاي حرارتي :‌به دو صورت SHELL AND TUBE TYPE و SPIRAL TYPEو از انواع لوله در حالتهاي تحت فشار و كم فشار مطابق با استانداردهاي TEMA , ASME با ظرفيت 500 تن در سال توليد ميگردد. اسكلت فلزي : اسكلت فلزي سبك و سنگين در ابعاد و ظرفيتهاي مختلف با امكانات بهره برداري از جرثقيلهاي سقفي مطابق با استانداردهاي JIS,ASTM,DIN با ظرفيت توليد 2650 تن در سال

آدرس کارخانه: اهواز – كيلومتر 7 جاده خرمشهر تلفن :33313100-061

آدرس دفتر مرکزی:تهران: خيابان سپهبد قرني ـ خيابان شاداب غربي ـ پلاك 7 ـ طبقه ششم تلفن: 88905921-88901723-021

http://www.paysaz.com