حضور فعال و اثر گذار ماشین سازی اراک در هفدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی

به گزارش روابط عمومی و صنعتی ماشین سازی اراک، هفدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی تهران به عنوان بزرگترین رویداد تاسیسات خاورمیانه در تاریخ یکم لغایت چهارم آبان ماه سال 1397 در محل دایمی نمایشگاههای تهران برگزار شد.

در این نمایشگاه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت های صنعتی داخلی و بین المللی برگزار می گردد، شرکت های صنعتی محصولات، قابلیت های فنی و نوآوری های خود را به بازدید کنندگان  عرضه می نمایند و از تعامل با دست اندرکاران صنعت تاسیسات و فرصت های تجاری موجود بهره می گیرند.

گروه دیگ های بخار شرکت مادرتخصصی و دانش بنیان ماشین سازی اراک نیز به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده دیگ های بخار و آب گرم در خاورمیانه و با داشتن نیم قرن تجربه در طراحی و ساخت دیگ های بخار و آب داغ با هدف معرفی نوین ترین تولیدات و پیشرفتهای خود در این حوزه، برقراری ارتباط رو در رو با مشتریان و یا کارفرمایان و آشنایی بازدیدکنندگان با آخرین دستاوردهای عرضه شده در این بخش و توسعه بازارهای صادراتی و فرصت های سرمایه گذاری به همراه 11 نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش خود در سراسر کشور، در این نمایشگاه حضوری قدرتمند و تاثیر گذار داشت.

واحد بازاریابی و فروش گروه دیگ بخار ماشین سازی اراک به همراه نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش این شرکت با حضور در غرفه مستقر در سالن شماره 38، پاسخگوی مدعوین و بازدیدکنندگان محترم و میزبان مسئولان و مدیران و دست اندرکاران صنعت تاسیسات در غرفه بودند که در همین راستا نیز مذاکرات بسیار مثبت و سازنده ای انجام شد.

ثبت نام از متقاضیان طرح بازدید رایگان از موتورخانه ها و تاسیسات بخار جهت ایجاد بستر برقراری ارتباط با مشتریان بالفعل و بالقوه در نمایشگاه صورت پذیرفت که با استقبال بسیار خوب بازدیدکنندگان مواجه شد. همچنین در حاشیه این نمایشگاه مذاکرات بسیار خوبی با شرکتهایی از کشورهای سوریه و عراق در خصوص صادرات بویلر به این کشورها و حضور قدرتمند ماشین سازی اراک در منطقه انجام شد.

جناب آقای مهندس صفری مدیر عامل محترم شرکت ماشین سازی اراک نیز با حضور در نمایشگاه از تمامی کسانی که در برپایی این غرفه و در راستای حضور هرچه شایسته تر شرکت ماشین سازی اراک تلاش نموده بودند تشکر و حضور ماشین سازی اراک در این نمایشگاه را مثبت ارزیابی نمودند. وی همچنین ضمن بازدید از بخشهای مختلف نمایشگاه بر لزوم ارائه خدمات پس از فروش به موقع و برطرف نمودن نیاز مشتریان تاکید داشت.

شایان ذکر است در نمایشگاه تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی امسال 439 شرکت داخلی و خارجی حضور داشتند که از این تعداد 363 شرکت داخلی و 76 شرکت و نام تجاری خارجی بودند.

 

١٥:١٩  / شنبه ١٢ آبان ١٣٩٧  / شماره خبر: ٩٣  / تعداد نمایش: 4050